Antalya’da Büyü Yapan Hocalar

Değerli ziyaretçiler; biliyoruz ki Antalya da yaşayan bazı insanların çeşitli problemleri var ve konu büyü olduğu için bu insanlar büyü yapan hocalara ihtiyaç duyabiliyorlar. Sizlere bu konuda en değerli bilgileri vererek doğru bir şekilde bilgilendirmek için bu sayfayı hazırlamaya ihtiyaç duyduk.

Yaşamlarımızın içinde çoğu zaman bazı olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Bunların başında değişik sebeplerden ötürü büyü yaptırmak isteyen kişiler yada kendisine büyü yapıldığı için bu büyülerden korunmak ve kurtulmak isteyen kimseler geliyor. Bu insanların en doğru şekilde büyü yapan hocalardan fayda sağlayabilmesi için bu sayfadaki bilgilerden yararlanmasını istiyoruz. Büyü konusu her zaman büyük tartışmalara açık olan bir konudur bu nedenle doğru bilgi edinmek sizlerin en doğal hakkınızdır. İnternet ortamında dolaşan ve gerçekle yakından uzaktan alakası olmayan değersiz bilgilerle aklınızı kirletmeden sizlere büyü hakkında en doğru kaynakları doğrudan vermek istiyoruz.

Antalya hiç şüphesiz ki Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi ve durum bu şekilde olunca burada yaşayan insan sayısı da buna bağlı olarak fazla. Bu güzel şehrin içinde hayatın kötü yüzüyle karşı karşıya kalmış ve büyü yoluyla bu sorunlarının üstesinden gelmeye çalışan geniş bir kitle var. Bu insanlar kendilerine yardımcı olacak medyum veya hocalardan yardım bekliyorlar. Bu insanların bazıları sorunlarına çözüm bulabilirken maalesef pek çoğu çeşitli hocalardan yardım almış olmalarına rağmen kötü durumlarından kurtulmayı başaramıyorlar. Aslında başarısız olmalarının iki nedeni var, bu nedenlerden birincisi yardım aldıkları hocanın yetersizliğinden kaynaklanması ve diğer sebep ise yardım aldıkları hocanın aslında gerçek bir hoca olmamasından kaynaklanmaktadır. Konu büyü olduğu için insanların bu konudaki bilgileri ve seçim olanakları dar olduğundan yanlış medyum veya hocaları seçerek büyük hayal kırıklıkları yaşadıklarını söyleyebiliriz.

Peki yapılması gereken yada takip edilmesi gereken ana unsur ne olmalıdır? Bu durumla karşı karşıya kalmış ve daha önce bir hocadan yardım almasına rağmen hiç bir şekilde sonuç alamamış insanların özellikle bu yazımızı sonuna kadar okumalarını önemle tavsiye ederiz.

Gizli ilimler alanı toplumun göz önünde gerçekleşen bir alan olmadığı için insanların bu konuda sahip oldukları bilgiler gerçekten  çok dar bir alana sıkışmış durumda. Aslında yapılan bütün büyülerden sonuç alabilirsiniz sadece temas kurduğunuz büyü yapan hocanın bu alanda etkili bir hoca olup olmadığını bilmeniz gerekir. Bundan sonrası oldukça kolay olacaktır. Mutlaka şartlar ne olursa olsun yaptırmış olduğunuz büyünün sonucunu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Örneğin Antalya da yaşayan kişilerin genel olarak ortak sorunlarının başında ayrılan eşler yada ayrılan sevgililer oluşturuyor. Bir şekilde terk edilen kişi tekrar sevdiğini geri kazanmak için büyü yolunu seçiyor. Diğer insanı kendinize bağlamak ve geri çevirmek için yaptırmış olduğunuz büyüler sayesinde ortalama olarak 21 günü geçmeyecek bir süre içinde sevdiklerinizi geri kazanabilirsiniz. Bu bir varsayım değildir bu tamamen hakikattir. Buna gerçeklerden uzak bir hayalperest bir anlayışla yaklaşmak doğru olmaz. Neden doğru olmaz açıklayalım. Bilindiği gibi büyü Kur’an da anlatılan tamamen ilahi kaynaktan bize bildirilen ve doğrulanan bir gerçektir. Bazı insanların büyüye inanmaması aslında farkında olmadan Kur’an da bizlere söylenen gerçekle çelişki içinde olduklarının ispatıdır.  Yüce Allah bizlere büyünün gerçek olduğunu çok açık bir şekilde kutsal kitabımızda açıklamıştır. Buna rağmen hala bu gerçeği inkar etmek ne derece doğru olur bunun yorumumu siz değerli ziyaretçilerimize bırakıyoruz.

Akla şöyle bir soru gelebilir! Peki bu Antalya da büyü yapan hocalar bu büyüleri hazırlarken aslında günah mı işliyorlar? Bu sorunun iki cevabı vardır. Hem evet hemde hayır…Eğer büyü bir insana zarar vermek için yapılıyorsa o zaman bunu hazırlayan hoca büyük bir günaha hizmet ediyor demektir ve dolayısıyla günah işliyordur fakat bu büyü hayırlı bir iş için yada bir yuvayı kurtarmak için veya sizi terk eden bir sevgiliyi tekrar geri kazanmak için yaptırılıyorsa bu durumda günah değildir. Toplumun bu konuda kafası oldukça karışıktır çünkü daha önce duydukları bilgiye göre büyü onların kafasında günah olarak kalmıştır oysa hakikatin bununla bir ilgisi yoktur.

Gerek sevdiğiniz insanı tekrar kazanmak için gerek üzerinizdeki kara büyüden korunmak için gerekse sizi terk eden eşinizi geri çevirmek ve yuvanızı korumak için yaptıracağınız hiç bir büyü günah değildir. Bu konuda daha önce kulaktan dolma bilgilerinizi çöpe atabilirsiniz. Antalya da büyü yapan bir hoca arıyorsanız ve bu konuda yeterli kaynağınız yoksa o zaman size hocamıza danışmanızı tavsiye ediyoruz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.