Büyü Bozan Hocalar – Büyü Bozdurmak İstiyorum

Yaşamlarımız süresi içinde bazılarımız kendi üzerinde büyü olduğunu düşünürler ve bu nedenden dolayı bu büyüden korunmak için büyü bozan hocalara ihtiyaç duyabilirler. Makalemizin amacı kendi üzerinde bir uğursuzluk olduğunu düşünen kimselerin büyü bozdurmak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini onlara açıklamak olacak.

Hayatınızın belli bir döneminde şayet her şeyin bir anda tersine döndüğüne şahit oluyorsanız, bir anda bütün işlerinizin tersine döndüğüne inanıyorsanız yada üzerinizde sürekli bir uğursuzluk olduğunu düşünüyorsanız bu alametler başka biri tarafından size yapılmış olan bir büyünün belirtileri olabilir. En büyük belirti daha önce karşılaşmadığınız olumsuz durumların sürekli kendi başınıza gelmesi, bunun sürekli tekrar etmesi ve ne yaparsanız yapın hiç bir şekilde bu kötü olaylardan uzak duramamanız bu büyü ihtimalini güçlendiren en önemli delilleri oluştururlar. Bu ana belirtilerden yola çıkarak bu yazıyı okuyorsanız sizlere nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini adım adım yazacağız.

Büyü bozdurmak istiyorum diyenlerin öncelikle bu durumdan yanlış bir şekilde etkilenmemeleri için gerçekten kendi üzerilerinde böyle bir sihrin olup olmadığından emin olmaları gerekir. Bu yapılması gereken ilk akılcı adım olacaktır. Yanlış bir teşhis ile yola çıkılırsa maalesef yanlış tedavide nasıl ki hasta zarar görüyor aynı şekilde yanlış büyü saptamasında da sizler büyük zarar görebilirsiniz. İlk kuralınız gerçek anlamada size yapılmış olan böyle bir büyünün olup olmadığından kesin olarak emin olmanız gerekir. Ardından ikinci adım olan yani büyü bozdurmak için gerekli olan büyü bozan hocayı bulmak olmalıdır.

İnsanların büyü bozdurmak için karşılaştıkları en büyük sorunların başında öncelikle yanlış teşhis koyan hocaların yanı sıra ikinci sırayı gerçekten uzman olmayan hocalardan aldıkları yardımlar oluşturmaktadır. Kendi işinde yetersiz bir hocadan alacağınız yardım kesinlikle sorununuzu çözemeyeceği gibi mevcut olan sorununuzu daha da büyük bir hale getirmenin dışında size hiç bir katkı sağlamayacaktır. O halde yapmanız gereken kendinize gerçekten fayda sağlayacak iyi bir hocadan yardım almanızdır. Ortalıkla hoca olduğunu iddia eden pek çok insanın dolaştığı bir ortamda yaşıyoruz peki bunların kaçı gerçekten hocadır bunu tartışmak gerekir çünkü her hocayım diyen kişinin peşinden giderseniz sonunda kaybeden taraf siz olursunuz. Bu nedenle bilinmesi ve takip edilmesi gereken ikinci kuralınız bu konuda yardım alacağınız hocanın yada medyumun kendi alanında uzman bir insan olması gerektiğini bilmenizdir.

Büyü bozdurmak istiyorum; başlığı altında sizlere en doğru bilgileri vererek izleyeceğiniz yollar hakkında aydınlatıcı bilgiler vermeye çalıştık. Şimdi size bir büyüden kaç gün içinde nasıl kurtulabileceğinizi yazacağız. Öncelikle kendiniz için iyi bir hoca bulduktan sonra üzerinizdeki büyüden korunmanız veya sonsuza kadar kurtulmanız için ihtiyacınız olan süre genellikle 3 hafta içinde gerçekleşmektedir. Elbette bu süre üzerinizdeki büyünün ne kadar tesirli bir büyü olup olmadığı ile ilgili olarak tedavi zamanı da buna bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

Büyü bozan hocalar çoğu zaman bu büyüleri bozarken farklı materyaller kullanırlar ve kullanılan materyalin maliyetine göre bozduracağınız büyünün maliyeti de buna göre farklılıklar gösterebilir. Bazen öyle güçlü büyülerle karşı karşıya gelirsiniz ki bundan kurtulmak için yardım aldığınız hocanın çok emek vermesi, çok uğraşması gerekir. Büyü yapılırken bir maliyeti vardır eğer size büyü yaptıran kişi gerçekten güçlü bir büyü yaptırmışsa bunu çözmek içinde en az o kadar güçlü bir çalışma yapmaya ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı karşılamak içinde sizin maddi olarak buna hazır olmanız gerekir. Aslında çoğu büyünün bozulması için çok büyük paralar ödenmesine gerek yoktur fakat bazı istisna durumlara da vardır ki bu durumda çok emek verilmesi gerekebilir. Büyü bozdurmak isteyen ve bu konuda iyi bir hoca arayan insanlara hocamızı tavsiye ediyoruz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.