Cinci Hoca

Toplumda cindar hoca yada cinci hoca diye bilinen hocalar hakkında sizlere bilgi vermek bu makalemin ana amacını oluşturacak. Öncelikle cindar hoca deyince ne anlamalıyız bunun üzerinde durmak istiyorum. Adından da anlayacağız üzere cinci hoca bir takım cinlerle anlaşma yapan ve bu cinleri aracılığı ile insanlara zarar verebilen insanlardır. Çoğu insana bu hikaye gibi gelebilir ama bu kesinlikle doğrudur çünkü zaten Kur’an bunu teyit eder. Bu yüzden bunun gerçekliği hakkında yorum yapmayı yerinde görmüyorum.

Cinler alemi Allah’ın yarattığı ve bizlerden farklı bir frekansta yaşayan bir topluluktur. Cinler bazen insanlara musallat olurlar hatta insanlarla ilişkiye girenleri vardır. Bazen bir insanı akıl hastası yapacak noktaya kadar getirebilirler. Cinlerde biz insanoğlu gibi ahiret günü yaratıcıya hesap verecek varlıklardır.

Ben cinler ile ilgili çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Bu alanda ustalaşmış bir çok cindar hoca bulunuyor. Çoğu insan bu cinci hocalara giderek yardım talep ediyorlar. Sizlere küçük bir hatırlatma yapmayı yerinde buluyorum. Cindar hocaların sizlere yardım edebilmesi için gerçekten ortak çalıştığı cinlerle temasa geçmesi gerekir bu nedenle her hocanın cinleri olmaz sadece az sayıda hocanın cinleri vardır. Biz bunlara cindar hocalar diyoruz.

Özellikle Konya, Bursa, Kayseri, Adana ve Antep illerinde çok sayıda iyi cindar hocaları bulmak mümkündür. Bu şehirlerde yaşayan cinlei olan hocaların sayısı oldukça fazladır. Örneğin Erdoğan hoca cindar hocalardan birisidir kendisi Türkiye ve Avrupa da yaşayan Türklere yıllardır bu gizli ilimler alanında yaptığı çalışmalarla uzun yıllardan beri yardımcı olmaktadır.

Bazı insanlar içlerine cin girmek suretiyle çok zor zamanlar yaşıyorlar, içine cin girmiş bir insanın mutlaka en kısa süre içinde cindar bir hocaya giderek durumunu anlatması ve biran önce kendisine musallat olan bu cinden kurtulması gerekir. Cin çıkarmak kolay bir iştir ama yardım aldığınız hocanın bu alanda son derece yetkili be bilinçli olması şarttır. Aksi halde bu cin çıkarma ayini kişiye büyük bir ruhsal zarar verebilir.

İçinize cin girdiğini nasıl anlarsınız? gelin bu konuda bir kaç belirtiyi sizlerle paylaşalım. Cinler insanları bazı şekilde rahatsız etmeye çalışırlar bunlardan birincisi cinsel ilişkidir bazı cinler bazı insanlara aşık olarak onlarla cinsel temas kurmak isterler bunu musallat olduğu insan uyurken yapmaya çalışırlar. Bu hadiseyi yaşayan çok sayıda insan var bu insanlar bize yazarak durumlarını bizimle paylaşıyorlar. Yine diğer bir yandan cinler insanların vücutlarını çizerek bazı işaretler bırakıyorlar. Örneğin gece yatan bir insan sabah kalktığında vücudunda bazı çiziklerle birlikte uyanıyorsa bu o insana cin musallat olduğu anlamına gelir. Bunlar en tehlikeli cin türleridir ve amaçları musallat oldukları kişilere zarar vermektir.

Bildiğiniz gibi bu cinler insanların yaşadığı boyutta görünmezler onların yaşadığı kendi boyutları vardır insanlar onları göremez fakat cinler insanlara dokunabilir ve görebilirler. Kur’an bize bu bilgiyi verir. Bazılarına bunlar gerçek gibi gelmese bile bu kişilerin aslında Kur’an bilmedikleri bu konuda bilgi sahibi olmadıkları açıktır çünkü Allah bize apaçık bir şekilde cinlerden ve onların yaşadığı boyutlardan Kur’an aracılığı ile bizlere bu durumu bildirmiştir. Bir kişinin cinlere inanmıyorum demesi aslında bir anlamda Allah’ın kelamına inanmıyorum demektir. Bu yüzden cinlere inanmayan kişileri uyarmak istiyoruz farkında olmadan günaha girmesinler.

3 Yorum

  1. Nursinem

    Merhabalar ben surekli sıkılıyorum kabus görüp uyandığımda vücudum uyuşmuş gibi hissediyorum aileme karşı cok çabuk sinirleniyorum bazen kendi kendime konusuyorum yardimci olursaniz sevinirim

  2. Şerife

    Selam aleyküm benim iki oğlum biraz sıkıntılı yardım edin

  3. pinar

    yusufla sonumuz ne olacak.benim cocugum olacakmi ve ise girebilecekmiyim yani calisma hayatim olacakmi

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.