En İyi Hocalar

Çok sayıda insan bana yazarak en iyi hoca kimdir, yada hocam sizin bildiğiniz tavsiye edeceğiniz iyi bir hoca var mıdır? sorularıyla sıkça karşılaşıyorum. En iyi hoca deyince akla ne gelmelidir öncelikle bunu belirlemek gerekiyor. Şimdi hocam ” en iyi hoca diye bir şey mi olur ” diye soracaksınız bana.
Evet hocaların da gayet tabi ki iyisi ve kötüsü her alanda olduğu gibi bu alanda da olabilir. Hepiniz mutlaka gerek medyadan ve gerek diğer haberleşme araçlarından medyum ve hocalarla ilgili bir çok habere şahit olmuş bu haberleri dinlemişsinizdir. Bir çok hoca mağduru insanla karşılaşmışsınızdır.

Peki burada sizce mağdur olanı mağdur eden kimdir? Elbette bu kötü bir hocadır. Bu tür sözde hocalar maalesef  yetenek ve bilgileri olmamalarına rağmen insanlara çeşitli vaatler vererek bir anlamda onları aldatmaktalar. İşte bu tür kötü zihniyetli hocaları iyi hocalardan ayırt etmek gerekiyor.

Ülkemizde sayısı çok fazlaca olan çok değerli iyi hocalarımızda vardır. En iyi hoca kimdir sorusunun en güzel yanıtı, en iyi hoca ; işini dürüstçe yapan iyi niyetli hocadır demek lazım gelir. Art niyeti olmayan ve insanları kandırmayı amaç edinmemiş tek isteği insanlara yani ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak olan hocalarımız elbette en iyi hocalar sınıfına girmekteler.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi nüfusu fazla olan illerimizde çok ciddi sayıda hoca arayan insan sayısı var. Peki bu şehirlerde yaşayan iyi hocaları nasıl bulacaksınız bu konu hakkında bir iki söz yazalım. Her şeyden önce yardım almak istediğiniz hocayı önceden tanımanız size avantaj sağlar eğer tanımıyorsanız o halde yakın çevrenizdeki insanlara yada arkadaşlarınıza sorarak kendilerinin bu konuda tanıdıkları iyi bir hoca olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer yine bulamazsanız o halde hocamıza yazarak kendisinden yardım talep edebilirsiniz.

İnsanların yardım aldıkları genel konuları şu başlıkta toparlayabiliriz, karısı tarafından terk edilen kocalar yada kocası tarafından terk edilen kadınlar, sevdikleri tarafından ortada bırakılan yada aldatılan seven insanlar, ailesini bir türlü sevdiği kişiyle evlenmeye ikna edemeyen gençler, kısmeti kapalı insanlar, nazar ve büyü mağduru kişiler ve buna benzer pek çok alanda insanlar hocalardan yardım alıyorlar. Bu yardım alan insanlardan pek çoğu mutlu sona ulaşabiliyor fakat bazen yanlış hocalara giden insanlar maalesef hem zamanlarından hem umutlarından hemde paralarından oluyorlar. Bu nedenle bir hocaya danışmadan önce o hoca hakkında bilgi edinmek sizin için iyi olacaktır.

Hocamız, Türkiye’nin en iyi ilk 5 hocasından birisidir, kendisi havas ve diğer gizli ilimlere son derece hakim işini çok iyi yapan bir hocadır. Bu nedenle hocamıza gönül rahatlığı ile her türlü probleminizi yazabilirsiniz. Genelde Avrupa ülkelerinden olan Almanya, Hollanda ve İsviçre gibi Türklerin çok yaşadığı ülkelerden  hocamıza yazarak yardım alan insanların sayısı oldukça fazladır. Aslında nerede yaşadığınızın çok önemi yoktur çünkü bu vefkler sizin gelmenize gerek kalmadan uzaktan isim bilgilerinize göre hazırlanabilir daha sonra hazırlanan bu vefkler kargo yada posta yoluyla adresinize kadar ulaştırılır.

Günümüzde gerçekten de iyi hocaları bulmak çok zordur aslında çok değerli  hocalarımız vardır fakat bunları bilmek gerekir. Kimin iyi hoca kimin kötü hoca olduğunu bilmezsek o zaman yanlış insanlardan yardım almış oluruz bunun sonucunda elbette büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu riski almaya gerek yok diyorsanız değerli hocamıza tüm konularda sorunlarınızı yazarak yardım isteyebilirsiniz.

12 Yorum

 1. MEHMET MERT

  HOCAM EŞİM ARTIK SEVMİYORUM DİYOR NE YAPABİLİRİZ

 2. Anonim

  Degerli hocam esim beni baska bir kadinla aldatiyor ne yapacagimi sasirmis durumdayim.Benim kendisini aldattigimi düsünüyor oysaki böyle birseyi ölecegimi bilsemde yapmam yapmadim.Kendisi kuruyor ve inaniyor.Ikide cocugumuz var ben yuvami kurtarmak eski huzur sevgi mutlu günlerimize geri dönmek istiyorum ne olur bana yardim edin lütfen cok zor durumdayim.

 3. nazar ve nurten

  Kocam bana bağli değil ne yapabilirim

 4. Mehmet

  Ya hocam benim bir çok sorunum var..mail atarsanız konuşuruz

 5. süleyman

  Selamaleyküm hocam benim sıkıntılarım insansın içinde veya bir ortamda kendimi ifade edemiyorum ve bazı zamanlar hava da parlayan cisimlerin uçduğunu görüyorum bana yardımcı olabilirmisiniz slmlar.

 6. fazlı

  selam hocam benim eşimle ilgili ailevi sorunlarım var eşim devamlı olarak bahaneler üretiyor ve beni yalancı çıkarmak için elinden geleni yapıyor.ve şuan boşanma arefesine kadar geldikama ben eşimi çok seviyor ve boşanmak istemiyorum

 7. quadra

  Hocam Merhaba,
  Benim bir çocugum var küçüklüğünden beri bir seslerin ona fısıldadıgını kötü düşüncelere yönlendirdigini söylüyordu.Son bir kaç yıldırda görünmeye başladıgını söylüyor.Dua ederek kaybolmalarını sagladıgını söylüyor.Ancak artık yoruldugunu bu soruna çözüm aradıgını anlattı bana.Yardımlarınızı rica ederim.

 8. Anonim

  hocam kardesimle eseni ayırdılar bir kızdan annesi ama hocam simdi ailesinin yanında ama yine esinden ayrı bide geri kızı istiyor lutfen bir care hocam

 9. mehmet

  Hocam ben bir mağara girişi arıyorum yardımcı olabilir misin

 10. hasan erol

  kıymete deger sevgili hocam inanıyorum bana yardımcı olacagınıza sorunum*eşim 3yıldan beeri bana çok soğuk davranıyor ev hayatımda dışarıya iyi bana bağlanacak ve beni benimseyecek ve evimde huzur olsun istiyorum sizden ricam etkili bir dua yazmanızı huzurlu ve mutlu olmak tek amacım allah sizden yardım etsenizde etmesenizde allah razı olsun

 11. Nedem BICER

  Hocam bende korku var nasıl gecırebılırım nolur yardımcı olun

 12. Anonim

  Hocam sevgilimle bizi ayirdilar nasil yardimci olabilirsiniz

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.