Hoca

Toplumumuzda özellikle günümüzde sayısı hızla artan hoca ve bu hocaların medyumluk ilimleri üzerindeki yeteneklerini anlatan bir makale yazmak istedim. Bilindiği gibi internet daha bu kadar yaygın olmadan önce mahalle hocaları vardı. Fakat internet kültürü arttıkça sık sık medyum kelimesi daha çok yaygınlaştı. Bu medyumlar adlarına pek çok sayıda internet siteleri açtılar. Bu medyum hocalar artık internet üzerinden ihtiyaç sahibi olan insanlara yardım ediyorlar.

Bu hocalar kişilerin bilgilerini alıp gerekli vefkleri hazırlayıp kargo ile teslimat yaptırıyorlar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli bir konu var. Bu kadar çok medyum hoca sitesi açıldığından dolayı bu sitelerden pek çok sahte hoca siteleride internette yerini almış durumda.

Size tavsiyem internet üzerinden bir hoca arayışı içine girmişseniz bu hocaya ait web sitesini dikkatlice incelemeniz gerekiyor. Bu hocaların web sitelerinde halka açık bir forum sayfası var mı? öncelikle buna dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü forum sayfalarında daha önce hocalara çeşitli işler yaptırmış insanların yorumları yayınlanır. Bu yorumları okuyarak bu hocalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sevgili kardeşlerim; bir konuda içiniz rahat olsun, Allah’ın izniyle çözümü olmayan hiç bir dert yoktur sadece siz çözüm için doğru insanlara başvurun yeterlidir. İşini iyi yapan yüzlerce hoca var sözüm onlara değil ama bunun yanında yine bu işten rant sağlamaya çalışan sözde hocaların sayısı da oldukça fazla. Bu konuda çok hassas olmanız gerekir aksi halde gereksiz zaman kaybı be üzüntü yaşamanızı asla istemem.

Yıllardır bana gerek yurt içinden gerek yurt dışından binlerce insan yazarak farklı sorunlarını benimle paylaştılar, her zaman sizlere Allah’ın yardımı ile elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. Benim için asıl ödüm sizlerin sorunlarınızın benim yardımımla çözümlendiğini görmektir. Bu benim için en büyük hediyedir. Bazen yuvası yıkılma aşamasına gelmiş insanlar yazıyor bana ve artık güçleri kalmadığını, yapacakları he şeyi yaptıklarını ama evliliklerini bir türlü kurtaramadıklarını yazıyorlar bana. Bende onlara umutlarını asla kaybetmemelerini bu işi Allah’ın izniyle düzeltebileceğimi söylüyorum. Bu umudunu kaybetmiş artık pes etme noktasına gelmiş insanlara yardımcı olmak, onların yıkılacak yuvalarını kurtarmak benim için en büyük ödül oluyor. Bu çaresiz insanların problemlerine çözüm olmak dünyanın en güzel mutluluğu benim için.

İster sevdiğinizden ayrılın, ister eşinizden ayrılın durumunuz ne olursa olsun bana sorunlarınızı yazmaktan asla çekinmeyin, göreceksiniz ki en kısa sürede bu problemin çözümü için gerekli çalışmayı yaparak sizi bu durumdan kurtaracağım. Bu konuda asla umutsuz olmanızı istemiyorum.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.