İki İnsanı Ayırma Büyüsü

Eğer iki kişinin birlikte olmasını istemiyorsanız size bu konuda yardımcı olacak büyü hiç şüphesiz ki iki insanı ayırma büyüsü olacaktır. Bu şekilde ayrılmasını istediğiniz bir çifti rahatlıkla birbirlerinden soğutarak uzaklaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Özellikle kocaları tarafından aldatılan eşler yada sevgili tarafından aldatılan kişilerin diğer araya giren insanı sevdiği kişiden uzaklaştırmak için başvurdukları iki insanı ayırma büyüsü gerçekten de kısa bir süre içinde sevdiğiniz insanın diğer insandan koparak size geri dönmesine vesile olacaktır. Bu durumda olan insanların sayısı oldukça çok, maalesef çoğu insan üçüncü bir kişinin araya girmesi sonucunda sevdiklerinden ayrılmak zorunda kalıyor bu durumda yapılması gereken araya giren kişiyi tamamen sevdiğinizden uzaklaştıracak bir takım yöntemlere başvurmak olmalıdır. Bu yöntemlerin en etkisi ise ayırma büyüsüdür.

Peki iki insanı birbirinden ayırmak için ne yapacaksınız? Bu gibi durumlarda yardım alacağınız bazı uzman hocalar vardır bu hocalara giderek durumunuzu anlatabilir ve buna uygun bir vefk yaptırabilirsiniz. Yardım alacağınız hoca zaten size ne yapmanız gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlatacaktır. Hocanın hazırlayacağı bu büyü sayesinde sevdiğinizle aranıza giren ve sizin ilişkinizin bozulmasına neden olan diğer kişiyi devre dışı bırakabilirsiniz. Bazı insanlar bunun doğru olmadığını düşünse bile aslında sahip olduğunuz aşkın biri tarafından yıkılması ve bunun sonucunda eşinizden veya sevdiğinizden ayrılmanız olmuşsa elbette diğer kişiyi aradan çıkarmak için sevdiğinizin tekrar sizi sevmesini sağlamak için bu ayırma büyülerine başvurabilirsiniz. Burada hiç kimseye yapılan bir haksızlık yok çünkü zaten hakkınız olanı bir başkası elinizden almışsa o halde sizin tekrar hakkınız olanı onun elinden almanız doğru olacaktır.

Bir düşünün, yıllarca bir insanı seviyorsunuz, o insan için emek veriyorsunuz, tüm zorlukları birlikte atlatıyorsunuz daha sonra birisi aranıza girerek aşkınızın yıkılmasına neden oluyor. Bu kadar emekten sonra bir aşkın bu şekilde biri tarafından mahvedilmesi elbette bunu yaşayan insana büyük acı verecektir. Hatta bazı insanlar yıllarca birbirlerini severek evlenme planları yaparken birden bire dışarıdan bir kadının yada erkeğin sevdiğinizi kandırması sonucunda sevgilinizin sizden uzaklaşmasına sebep oluyor peki bu durumda ne yapardınız? Oturup kaderinize yenik mi düşerdiniz, yoksa sevdiğinizi tekrar kazanmak için mücadele mi ederdiniz? Hangi seçenek sizde daha doğru olur? Elbette mücadele etmek, sevdiklerimizi tekrar kazanmaya çalışmak, buna engel olan kişileri aradan çıkarmak ve bunun gerçekleşmesi için elimizden geleni yapmak en doğru seçenektir. Asla kolay vazgeçilmemesi gerekir çünkü bizler sevdiklerimizi çok zor buluyoruz, onlar için emek veriyoruz sonra araya giren biri tarafından bütün hayalimiz yıkılıyor. Bu durumda araya giren kişinin sevdiğimizden uzaklaşmasını sağlamak için ayırma büyüsüne ihtiyacımız olabilir.

Bir ilişkiye sahip olmak ve bu ilişkiyi devam ettirmek gerçekten zordur çünkü insanlar yaşam süreçleri içinde çok az kez aşık olabilir yada bir insanı sevebilir. O halde sahip olduğumuz aşkı korumak için yapılması gereken ne varsa yapmalıdır. Her zaman ağlayan taraf olmak istemiyorsanız, her zaman kaybeden kişi olmak istemiyorsanız bunun gereğini yerine getirmeniz gerekir. Özellikle bazı kimseler sevgililerini bir başkası elinden almış olsa bile bu durumda sessiz kalmayı seçebiliyorlar. Kendi içlerine kapanarak terk edilmenin acısını kendi içlerinde yaşıyorlar. Bu kadar basit bir şekilde sevdiğiniz insanı elinizden kaybetmeniz ve bunu kabul etmeniz ne derece doğrudur? Aslında yapılması gereken her kim aranıza girip sizin sevdiğinizi elinizden almışsa bu kişiye bir ders vererek bu kişiyi sevdiğinizden uzaklaştırmanız olmalıdır.

Eğer hayatınız boyunca sevdiklerinizi bu şekilde kaybederseniz asla mutlu olmazsınız çünkü gerçek mutluluk için bazen bedel ödeyerek diğer insanla mücadele etmek gerekebilir. Sevdiklerinizden bu kadar kolay vazgeçmek doğru olmaz. Adlında mücadele edilerek kazanılan sevgiler ve aşklar daha uzun ömürlü olurlar. Hemen ilk olumsuzlukta sevdiğiniz insanın sizden uzaklaşmasını kabul etmek ancak bir zayıflık göstergesi olabilir. Bu yüzden sizlere önerimiz aşkınızı ayakta tutmak için araya giren insanı uzaklaştırmak gerekiyorsa bunu yapmanızdır. Bu şekilde asla hayatta üzülen taraf olmazsınız, kendi mutluluğunuz için savaşmak ve her zaman kazanan taraf olmak istiyorsanız bu konularda gözünüzü açık tutmanız gerekir.

2 Yorum

  1. kader

    Hocam benim kizim istemediyim biriyle söz lenmek üzere bunu nasıl s oguta bilirsiniz lutfen acil cvp

  2. Osman

    Erdoğan hocam saygılarımı sunuyorum. Nişanlımla aramıza giren adamdan sizin sayenizde kurtuldum hoca. Siz olmasanız belkide nişanlım bu adamla evlenecekti ben sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum hocam. Saygılarımı sunuyorum size.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.