İstanbul’da Büyü Yapan Hocalar

Farklı alanlarda ve farklı konularda çeşitli sorunlar yaşayan bazı insanlar bizlere özellikle İstanbul’da büyü yapan hocalar ve bu hocaların ne kadar güvenilir olup olmadığına dair bilgiler istiyorlar. İstanbul’daki büyücü hocalar hakkında sizleri elimizden geldiğince doğru bir şekilde bilgilendirmek istiyoruz.

Söze başlamadan evvel büyünün ne olduğunu ve ne amaçla yapıldığını sizlere söylemek isteriz. Çoğu insanın şüpheyle yaklaştığı büyü gerçeğini burada paylaşmak ve bu konu hakkında yanlış bilinen tüm realiteyi sizlerle paylaşmak isteriz çünkü toplumda büyü hakkında çok yanlış bir bilgi kirliliği var. Bu nedenle bu öğrenilmiş yanlışların düzeltilmesi gerekir. Öncelikle büyü gerçek midir? Bu sorunun cevabını açıklayalım. Büyü, gerçeği kutsal kitabımız Kuran’da yüce yaratıcımız Allah tarafından bizlere açık bir şekilde bildirilmiştir. Hatta sevgili peygamberimizin bile büyü hakkında çok sayıda hadisleri mevcuttur. O halde bir insan İslam inancına inanıyorsa büyü gerçeğini de bu şekilde kabul etmek zorundadır. Bir müslümanın büyü yoktur demesi aslında Kuran’ı inkar etmesiyle aynıdır yalnız bazı insanlar bu konuda bilgisiz olduğu için farkında olmadan günah işlemektedir. Özellikle kulaktan duyma bilgilerle müslümanlığını yaşayan kişiler bu hatayı daha çok yapıyor çünkü araştırmadan, bilgisizce bu konular üzerinde yorum yapıyorlar. Buradan bu insanları uyarıyoruz, büyü Kur’an tarafından kabul edilen bir realitedir, bu yüzden büyü yoktur demek Allah’ın bize gönderdiği Kuran’ı inkar anlamına gelir. Sanırım bu konuyu en doğru şekilde açıklamış olduk.

Şimdi geçelim büyünün ne amaçlar için yapıldığı konusuna; insanların hayatlarını olumlu yada olumsuz etkilemek için veya bir insanı kendimize aşık etmek için ve bunun gibi belli amaçlar doğrultusunda yapılan büyü çeşitleri vardır. Bu yazımızda sizlere detaylara girmeden bazı bilgiler vermek isteriz. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir kentte yaşayan insanlar pek çok alanda büyü yaptırmaya ihtiyaç duyabiliyor. Bu konuların başında eşine bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler, sevdiği insanı kendine aşık etmek için yaptırılan büyüler, nazar ve kısmet kapalılığı için yaptırılan büyüler en çok ihtiyaç duyulan konuları oluşturuyor.

İstanbul kentinde yaşayan sayısı yüzleri bulan büyücü hocalar var fakat bunların en az yarısından fazlası bu alanda para kazanmaya çalışan sahtekar hocalardan oluşuyor. Durum böyle olunda sizlerde haklı olarak gerçekten güvenilir bir hocayı nereden bulacağınızı merak ediyorsunuz. Bu konu istismara çok açık bir alan olduğu için çok sayıda insan mağdur duruma düşebiliyor. O halde ne yapılması gerekir? Nasıl gerçekten iyi bir büyü yapan hocayı bulabilirsiniz sizlere bazı ipuçları verelim.

İstanbul’da özellikle Fatih, Sultanbeyli, Bakırköy, Büyükçekmece, Güngören ve Bağcılar semtlerinde sayısı yüzleri aşan büyücü hocalara rastlamak mümkün. Bu hocaların büyük çoğunluğunu mahalle hocaları oluşturuyor. Aslında bu hocaların gizli ilimler hakkında bilgileri sorgulandığında en az yarısının bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadıklarını görüyoruz. Bu hocalar yalan yanlış bilgilerle İstanbul’da yaşayan siz değerli insanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Asıl olan konu ise bu hocaların çoğunun size yardımcı olamayacağını bilmenizdir. Bu bilgisiz insanların ne kendilerine nede size yardımı olabilir. Bu konularda mağdur olmamak için gerçekten gizli ilimler alanında son derece yeterli bilgiye sahip olan medyum yada hocalardan yardım almanız gerekir.

Gizli ilimler alanı mistik gerçekliğe açılan gizemli bir alandır ve bu alanda yetkili olan hocalar ancak size doğru bir şekilde yardım edebilir. Bunun dışındaki bilgisiz mahalle hocalarından yardım almak hiç bir şekilde sorununuza çözüm getirmeyecektir. O halde yapılması gereken şudur; eğer bir hocadan yardım almak istiyorsanız bu hocayla çalışmaya geçmeden önce mutlaka bu hoca hakkında biraz bilgi veya daha önce bu hocadan yardım almış insanların tavsiyelerine göre karar verip hareket etmeniz iyi olacaktır. Buna rağmen hala iyi bir hoca bulamadığınızı düşünüyorsanız o halde biz sizlere gizli ilimler alanında Türkiye’nin en iyi hocalarından biri olan hocamızı tavsiye ederiz. Hocamızla iletişime geçerek pek çok sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

2 Yorum

  1. sevda

    Ben sevdigim erkegi kendime baglamak istiyorum

  2. Yeşim

    Hocam kadının biri kocama musallat olmuş 2 çocuğum var sizden yardım istiyorum 15 senelik evliyim eşimin durumu iyi ama bize bakmıyor gözü kör olmus

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.