Medyum Hoca Yorumlar

Hocalar hakkında yapılan yorumları bu sayfada okuyabilirsiniz, daha önce hocalara büyü yaptıran yada büyü bozduranlar insanların yorumlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca yorum sayfamıza kendi yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz. Yorumlarınız onay aldıktan sonra sayfamızda yayınlanmaya başlıyor bu yüzden lütfen hakaret içeren yorum yazmayın aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

ÖZLEM PAK – ALMANYA

İyisinizdir inşalah Erdoğan hocam.Ben buralarda zor günlerimi atlattım önce Allahın izniyle sonra sizin emeğiniz ve çabanızla.Kimseler yaşasın istemem hocam bu zorlukları çok zor zamanlardı.Şimdi hep üzerinde taşıyor eşim dualarınızı.Şiddette bitti hakarette.Artık yeniden aile olduğumuzu hissediyorum.Hakkınızı helal edin hocam..

SİNAN SAĞLAM – HOLLANDA

Saygıdeğer hocam sizin methiniz taa buralara kadar ulaşmış.Adınızı bi arkadaşım verdi bende oturup bi araştırayım dedim.Sizinle ilgili bir çok yorum vardı internette hocam kimi iyi kimi kötü demiş.Karar veremedim önce ama nihayetinde arkadaşımında derdine çözüm bulmuşsunuz.Bende nasıl olsa bu işi yaptıracağım denemekten kim ne kaybedecek dedim ve sizinle temasa geçtim.İykide bulmuşum sizi Erdoğan hocam 2 yıl oldu bu derdime kimse çözüm getiremedi.Herkes ben yaparım ederim desede çok boş olduklarını bu geçen 2 yılda anladım hocam.1,5 ay önce nişanlandım hemde istediğim o kızla.Hala şoklardayım kim sorarsa sizi tavsiye ediyorum..Allah sizden ve vesile olan o arkadaşımdan razı olsun..Hoşçakalın sayın hocam.

NİHAT DURU – AMERİKA

Bu yaşıma kadar eşten dosttan çok ..azık yedim.İnsanoğlundan her şeyi bekler hale geldim.Ama bu kadarınada pes dedirten bu vukuatı yaşamadan söyleyemezdim.Kaç yıllık hayat arkadaşımla ayrılma noktasında sizin adınızı bulmamız mucize doğrusu.Türkiyede bulunan İstanbullu dostum en yakın arkadaşımdan aldım isminizi.Buralar da hoca bulmak oradaki kadar kolay değil sayın hocam.Boşanmamız için yapılan büyülü malzemeleri tanda tarif ettiğiniz gibi bulduk.Şimdi çok şey değişti evi eşyaları hepsinden kurtuldum eski yeni umurumda değil hocam aile saadetimizi yıkmak için ellerinden geleni yapmışlar.Bunuda size şükranlarımı bildirmek ve benim durumumda olanlara yardımcı olur diye yazıyorum.Bu uzak diyarlardan esenlikler dilerim.

BURCU GÜMÜŞ – BELÇİKA

Şu an kafem hiç yapmadığı kadar iş yapıyor.İşin sırrını soran esnaf arkadaşlar olsada gülümseyip geçiyorum hocam.Başka konuda yardımınızı isteyen iki arkadaşım var yaz başında Türkiye olacaklar onlarla görüşmenizden benide haberdar edin hocam.Tekrar teşekkür ediyorum size görüşmek üzere inşallah.

FATMA DEMİR – İSVİÇRE

Erdoğan bey size ne kadar teşekkür etsem azdır. Osman sizin sayenizde evine tekrar döndü. Her zaman sizin için dua edecem.

8 Yorum

 1. Orhan

  Medyum Erdoğan beye çok teşekkür ederim bende onun yaptığı dua sayesinde karıma tekrar kavuştum arkadaşlar

 2. Aysun

  Erdoğan bey size ne kadar teşekkür etsem yinede hakkınızı ödeyemem, bütün hayatım boyunca size her zaman şükran duyacağım çünkü siz beni eşime tekrar kavuşturdunuz.

 3. arzu

  erdoğan hocayla nasıl iletişime gecebılırım

 4. Selen

  Erdogan hoca Size nasil ulasirim email gonderemiyorum

 5. Melda

  Hocam ben bir oglana karsiliksiz asik oldum onunda beni sevmesi icin ask buyusu nasil yapilir yazarmisiniz..

 6. ÖZLEM

  Hocam ben Özlem.Size geçen hafta yaptırdığım aşk vefkinin sonucu aldım. Çok teşekkür ederim.Başarılı çalışmlarınızın devamını dilerim…

  1. Anonim

   Kac gunde sonucu aldiniz vefki ilk defa mi yaptirdin ben iki defa yaptirdim olmadi

  2. derya aydın

   özlem hanım hocama ulaşamıyorum bende tanışmak istiyorum tel numarasını bana mailimi yollayın allah aşkına zor durumdayım

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.