Medyum Hoca

Günümüzde sayısı hızla artan medyum ve hocalar hakkında sizlere bilgi verip bu medyum hocalar hakkında doğru bilgi edinmenize yardımcı olmak için bu makalemi yazıyorum. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu şudur. Gerek bana mail adresimden ulaşan kişilerden gerekse internetteki medyum sitelerinden öğrendiğim şudur ki bir çok medyum hoca mağduru insan bulunuyor. Bunun en belirgin nedene ise bu medyum hocaların gerekli ilim bilgisine sahip olmamalarıdır.

Siz ihtiyaç sahipleri bu hocaların bilgilerini önceden araştırıp tartamadığınız için olsa gerek bu sözde medyumlar ve hocalar hala bu yanlış vefkleri hazırlayıp sizlere ulaştırmaktadır. Sizleri çok iyi anlıyorum, sizler kanayan yaralarınıza tabiri caizse bir merhem arıyorsunuz. Temiz duygularınızla bir medyumdan yardım almak istiyorsunuz. Buraya kadar hiç bir sorun görünmüyor ve elbette başka bir medyumdan yardım talep etmek sizin en doğal hakkınız.

Fakat burada kusurlu olan sizler değilsiniz, asıl kusurlu olanlar elbette sizleri çeşitli vaatlerle kandıran sözüm onlara bu sahtekar hoca yada medyumlardır. Benim sizlere naçizane önerim bu hocalardan yardım almadan önce yardım alacağınız hocaların mutlaka referanslarına bakınız. Gerçi bir çoğu yalan yanlış referanslar vererek sizleri aldatmaktalar.

Sevgili din kardeşlerim; eğer değişik konularda yardıma ihtiyacınız var ise diğer hocalara güvenmiyorsanız elbette ben sizlere yardımcı olurum. Geçen gün Almanya’dan bir hanım kızım bana bir sorununu yazmıştı, o kızımız bana şunları yazmıştı; hocam eşim eve gelmiyor burada Alman bir kadına aşık oldu bu yüzden evini, çocuklarını ve beni unuttu, ben çok yoruldum bu durumda ne yapabilirim diye bu kızım bana bir mesaj göndermişti. Bende ona, kızı boşuna üzülme bu durumun çaresi var ben senin işini en kısa sürede çözeceğim dedim. Ardından 1 hafta içinde güçlü bir çalışma hazırlayarak Almanya’ya gönderdim o kızımızda benim söylediğim gibi uygulamasını yaptı. Aradan 10 gün geçmeden bu kızımız bana tekrar yazarak eşinin evine geri döndüğünü diğer kadından ayrıldığını ve çok mutlu olduğunu söyledi. Aslında kendinizi ne kadar çaresiz hissederseniz hissedin her sorunun mutlaka bir çözümü vardır. Bu konuda umutsuzluğu düşüp mücadele etmeye bırakırsanız asla başarıya ulaşamazsınız.

Yine geçen gün bana Bursa’dan yazan biri nişanlısının artık kendisini sevmediği hatta nişanı atmak istediğini yazdı bu kişinin sorununu 2 hafta içinde çözdüm. Bu kişi eğer bana yazmasaydı belkide şimdiye kadar nişan atılmış olacaktı ve ayrılacaklardı. Bu yüzden sorunlarının çözümü için bana ne kadar erken yazarsanız o kadar önce bu kötü durumdan kurtulma şansınız olur. Çevrenizde pek çok medyum yada hoca olabilir eğer bu hocalara gerçekten itimat ediyorsanız o halde onlardan da yardım alabilirsiniz ama gerçekten bu medyumları tanımıyorsanız o halde bana yazarak benden yardım alabilirsiniz. Nerede yada hangi şehirde yaşadığınızın hiç önemi yok çünkü bu çalışmalar isim bilgileri alınarak hazırlanır daha sonra bulunduğunuz yere kargoyla yollanabilir. Bu sebeple uzakta olmanız bir sorun teşkil etmez.

Her türlü karşılaştığınız problemlerinizi benimle açık bir şekilde paylaşabilirsiniz, en kısa sürede size yardımcı olacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

5 Yorum

 1. Burcu

  Hocam ben yurtdisindan yaziyom acil yardim isdiyom sizden lutven ulasin bana

 2. hacer

  Ben bir mezarın içinden çkamyorum ruhum orda bedenim burda nereye baksam mezar görüyorum

 3. feride

  hocam nolur yardımcı olun bana

 4. zerrin

  Hocam papaz buyusu nasil yapilir sevdiğim geri gelip benimle evlenirmi etkisi nekadar surede gosterir sevgiler

 5. MURAT

  SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.